Xiaomi’den Mi 5 Sonrasında Yeni Model!

Mart ayı içerisinde Xiaomi tarafından piyasaya sürülen Mi 5 adı verilen telefonun ardından daha iyi bir telefonun piyasaya sunulacağı iddia edildi.

663 0
663 0

Çinli üretici Xiaomi üretimlerine ara vermeden devam ediyor. Son olarak marka tarafından Mart ayı içerisinde özel bir telefon modeli satışa sunulurken Mi 5 adı verilen telefon oldukça ilgi görmüştü. Telefon modelinin, markanın amiral gemisi olduğu görülürken bu model yüksek özellikleri ile dünya genelinde dikkatleri üzerine çekmişti.

Yeni Model daha Geliyor!

Konuyla ilgili gündeme gelen son haberlerde ise markanın yeni bir telefon modeli üzerinde çalıştığı ve 2016’nın ikinci yarısında yeni bir telefon modelini daha tanıtarak kullanıcılarla buluşturacağı belirtildi. Bu doğrultuda Mi 5’ten daha yüksek özelliklere sahip bir telefonun gelecek olması kullanıcılarda da heyecan yaratmış durumda.

Konuyla ilgili paylaşılan bilgilerde telefonda yer alması beklenen bazı özellikler de açıklanırken 6 GB ram desteği ile oldukça üstün bir performansın sunulacağı belirtildi. Cihazda olması beklenen diğer bir özellik çift kamera olurken aynı zamanda ultrasonik parmak izi tarayıcısının da cihazda yer alması bekleniyor.

Şu an için oldukça sınırlı bilgi öğrenilen telefon modeli ile ilgili önümüzdeki günlerde yeni bilgilerin paylaşılması bekleniyor.

In this article

Join the Conversation