Yandex Browser Güncellendi!

Yandex Browser Yeni Özelliklerle Güncellendi! Rus arama devi Yandex’in tarayıcısı olan YandexBrowser yeni özelliklerle güncellendi. Kullanıcılar için güvenli tarayıcı Browser’in yeni özellikleri! Rus merkezli arama motoru Yandex bilinidği...

851 0
851 0

Yandex Browser Yeni Özelliklerle Güncellendi!

Rus arama devi Yandex’in tarayıcısı olan YandexBrowser yeni özelliklerle güncellendi. Kullanıcılar için güvenli tarayıcı Browser’in yeni özellikleri!

Rus merkezli arama motoru Yandex bilinidği gibi son zamanlarda iyi bir ivme kazandı ve hızlı yükselişe geçti. Arama motoru devi Yandex‘in ücretsiz tarayıcısı olan Browserı yeni özellikleriyle birlikte güncellendi.

Bilindiği gibi Opera geliştiriciler sürümü için ücretsiz ve sınırsız “VPN” özelliğini duyurmuştu. Bunun üzerine internet tarayıcısı YandexBrowser‘a “anti-DNS-spoofing” özelliğini getirdi.

Bu özelliği kısaca açıklama gerekirse orjinal siteden farklı sitelere yönlendirmeleri ortadan kaldırabiliyor.Bu işlemi 80 kadar güvenli kendi sunucusundan birisine bağlanarak çözüyor. DNSCrypt adı verilen bu sistemle tarayıcınız ve Yandex’in sunucusu arasında ki verileriniz de şifreleniyor. Böylece sizin DNS trafiğiniz izlenemiyor.

Bakalım yandex tarayıcısına yeni özellikler eklemeye devam ederek kullanıcıları kendi safına çekebilecek mi ?

In this article

Join the Conversation