Yeni Apple Watch’ta Neler Var?

Apple tarafından yapılan WWDC 2016 etkinliği ile birlikte Apple Watch için de yeni bilgiler paylaşıldı. İşte Apple Watch ile ilgili detaylar...

1103 0
1103 0

Apple tarafından WWDC 2016’da yapılan açıklamalar ile birlikte Apple Watch’ın yenileneceğin de sinyalleri verildi. Apple Watch 2 ile birlikte çok daha iddialı bir giyilebilir teknoloji ürününü sunmak isteyen Apple için gündeme gelen son iddialar ile birlikte Apple Watch 2’nin nasıl olacağına dair pek çok detay paylaşılmış durumda.

Aynı Tasarım

Apple Watch 2 ile birlikte tasarım konusunda çok farklı değişiklikler beklenmiyor. Bu bakımdan Apple Watch 2, farklı kayış, renk ve küçük farklar ile gelmemesi muhtemel.

Cihazda beklenen önemli farklardan birisi kordonda. Apple Watch ile birlikte kordonlar çıkartılabilirken Apple Watch 2 ile birlikte dahili kordonların da gelebileceği konuşuluyor.

Ekran Değişebilir!

Apple Watch ile değişiklik yaşanması beklenen donanım ekran olabilir. Apple Watch ekranı biraz büyük olurken, Apple Watch 2 özellikle incelik konusunda farklı olabilir. Zira daha ince bir Apple Watch 2, kullanım konusunda da pek çok avantaj sağlayacaktır.

Donanımlarda Neler Var?

Apple Watch 2 ile birlikte S2 işlemcinin kullanılması beklenirken, 14 nanometre mimari ile birlikte çok daha iyi bir performansın sunulması bekleniyor. Aynı zamanda cihazda kullanılacak sensörlerin sayısında da artış yaşanması muhtemel. Böylece çok daha farklı alanlarda takip ve ölçümlerin yapılması bu sensörler ile sağlanabilir

In this article

Join the Conversation