Yıllar Sonra Tekrar Siyah iPhone

iPhone 5S ardından siyah bir model üretilmezken, yeni çıkartılacak iPhone 7 modellerinde siyah renk seçeneğinin de yer alacağı belirtildi.

796 0
796 0

Apple tarafından üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü iPhone 7 pek çok farklı özelliği ile kullanıcılarla buluşturulacak. Konu ile ilgili paylaşılan son bilgilerde 4 yıl aradan sonra ilk defa siyah bir iPhone modelinin satışa çıkarılacağı belirtildi.

iPhone 5S İle Bitmişti!

En son iPhone 5S modeli ile birlikte siyah renkten vazgeçen Apple, renk seçeneklerine tekrar siyah ekleyecek ve iPhone 7 ile birlikte artık siyah iPhone modelleri de görülmeye başlanacak. iPhone 7 için farklı renk seçeneklerini kullanmak isteyen Apple, bu konuda laciverti de tercih etmiş durumda. Bu bakımdan siyah, lacivert gibi farklı renkler ile sunulacak iPhone renkleriyle de ilgi çekecek ve fark yaratacak.

Her Gün Yeni İddia

iPhone 7 ile ilgili her gün yeni bir iddia gündeme gelirken bu konuda telefon hakkında merak edilen detay da oluşturulmuş durumda. Çift kamera, Pro modeli gibi farklı iddiaların yer aldığı iPhone 7 ile ilgili önümüzdeki aylarda yapılacak tanıtımlarda tüm soru işaretleri giderilecek. Sonbahar itibariyle satışa çıkarılması beklenen yeni modelin Apple’ın bugüne kadar çıkardığı en iyi model olması da beklenenler arasında. 

In this article

Join the Conversation