ZTE Blade V7 Türkiye’de!

Çin'de yaptığı üretimlerle dünya pazarına açılmayı planlayan ZTE, Türkiye pazarına özel modeli ile birlikte girdi. Artık Türkiye'de ZTE Blade V7 satın alınabilecek.

930 0
930 0

Çin’de yaptığı üretimler sayesinde popüler bir duruma gelen ve oldukça önemli cihazları piyasaya sunan ZTE, son olarak Türkiye pazarına giriş yapma kararı aldı.Konu ile ilgili yapılan resmi açıklamalarda markanın en güvendiği modellerden birisi olan ZTE Blade V7 ile piyasaya girileceği belirtilirken cihaz Türkiye’de resmen satışa çıkarıldı.

Uygun Fiyat, Yüksek Performans

Fiyatıyla da oldukça iddialı olan yeni telefon modelinin Türkiye’de 949 TL üzerinden satışa çıkarılacağı belirtilirken cihazı satın almak isteyen kişiler Türkiye’deki MediaMarkt mağazalarına gitmek durumunda. ZTE Blade V7 ile birlikte ZTE Blade V7 Lite modeli de satılırken, ZTE Blade V7 Lite daha düşük bir fiyatta ve sadece 699 TL.

ZTE Blade V7 Özellikleri

5.2 inç Full HD ekran

8 çekirdekli MediaTek MT6753 işlemci

16GB depolama alanı

2 GB RAM

13 MP çözünürlüklü arka kamera

5MP çözünürlüklü ön kamera

Türkiye’de satışa çıkarılacak bu modelin özellikle ekonomik bir cihaz almak isteyen kişiler tarafından tercih edilmesi beklenirken önümüzdeki aylarda yapılacak yeni açıklamalar ile telefonun ne kadar ilgi göreceği de merak ediliyor. 

In this article

Join the Conversation