ZTE’den Dev Ekranlı Grand X Max 2

Önemli telefon üreticilerinden birisi olan ZTE büyük ekranlı yeni telefon modeli Grand X Max 2'yi tanıttı.

619 0
619 0

Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılan tanıtım ile birlikte büyük ekranlı akıllı telefonlar arasına yeni bir model daha eklenirken ZTE tarafından yapılan bu üretim ile birlikte oldukça iyi bir alternatif de kullanıcılara sunuldu.

6 İnç Ekran!

6 inç büyüklüğünde geniş bir ekranı bulunan cihazda çift arka kamera sistemi kullanılırken özellikler de oldukça yüksek tutulmuş durumda. Telefon için yapılan tanıtımların ardından merak edilen tüm soruların yanıtları da bulunurken elde edilen bilgilere göre Full HD çözünürlük destekleyen 6 inçlik ekran 8 çekirdekli bir işlemci ile desteklenmiş durumda.

İşlemcide Snapdragon 617 modeli tercih edilirken 2 GB ram ve 16 GB dahili hafızası ile kullanıcılara telefon ulaşacak. Arkada bulunan iki kameranın çözünürlükleri 13 ve 2 megapiksel olurken ön tarafta selfie çekimi için 5 megapiksellik bir kamera kullanılmış durumda.

ZTE tarafından yapılan üretimlerde dikkat çeken noktalardan bir tanesi arkada yer alan kameraların alt alta yer alması. Bugüne kadar pek çok telefon modelinde bu kameralar yan yana dururken ve bu konuda farklı bir çalışma yapmış durumda.

Telefonun 4G bağlantı türünü desteklediği belirtilirken özellikle hızlı şarj teknolojisinin bulunduğu ve yüksek özellikli bataryası ile birlikte şarj konusunda kullanıcıların çok az sorun yaşayacağını belirtildi. İşletim sistemi olarak Android’in tercih edildiği cihazda Android 6.0 Marshmallow sürümü kullanılmış durumda. Cihazın etiket fiyatı ise 200 dolar.

In this article

Join the Conversation